Contact

We verwelkomen u graag op afspraak in onze showroom

Lippe Project
0512-549721
project@lippeproject.nl

www.lippeproject.nl

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lippe-project/

 Marco Prins                                                                                                Account Manager & Adviseur / 06-250 036 79  / m.prins@lippeproject.nl

 Herman van der Til                                                                                Commercieel Manager / 06-552 375 58 / h.vandertil@lippeproject.nl

 Baukje Posthumus                                                                                Account Manager / 06-512 230 58 / b.posthumus@lippeproject.nl

 Sharon Meijer                                                                                         Verkoop Binnendienst / 0512-549 721 / s.meijer@lippeproject.nl

 Marjo Dessener                                                                                        Verkoop Binnendienst / 0512-549 721 / m.dessener@lippeproject.nl

  Klaas Nijboer                                                                                       Werkvoorbereiding & Planning  / 06-360 174 68 k.nijboer@lippeproject.nl

 

Of vul ons formulier in:

    Uw naam (verplicht)

    Uw e-mailadres (verplicht)

    Uw bericht